ukenru

8-9 ЖОВТНЯ | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ. ВІДКРИТТЯ РИНКУ ЗЕМЛІ. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Нові зміни в земельному законодавстві. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж. АГРОзміни: паї, «шахматка», масиви. Оренда (суборенда). Реєстрація. Всеукраїнська НГО. Плата за землю. Детальніше...


26-27 вересня, КИЇВ: ЗЕМЛЯ! Зміни 2019/2020! Мораторій. Купівля/продаж. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви. Інвентаризація. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Нерозподілені ділянки. Паї.(Анти)Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%! Детальніше...


26-27.09.2019р. «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ - 2019! Практика застосування нових правил в питаннях - ОРЕНДИ, СУБоренди землі; - отримання та реєстрації прав на землю; - плати за землю; - операціях з земельними паями. ЗЕМЕЛЬНІ СПОРИ. Ринок землі – які перспективи». Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Попередили протиправне використання земель сільськогосподарського призначення ринковою вартістю 3 млн грн


Господарський суд Житомирської області визнав незаконним і скасував розпорядження Романівської райдержадміністрації про внесення змін до договору оренди земельної ділянки з фермерським господарством та сам договір, а також зобов'язав орендаря повернути наділ до земель запасу Гордіївської сільської ради Романівського району.

Йдеться про те, що за розпорядженням Романівської райдержадміністрації, внесено зміни до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 15 га, ринковою вартістю 3 млн грн та передано її в користування фермерському господарству для ведення сільськогосподарського виробництва.

Однак, орган місцевої влади діяв неправомірно, з перевищенням своїх повноважень, оскільки розпоряджатися землею сільськогосподарського призначення державної власності має право лише Головне управління Держгеокадастру в області.

Крім цього, право користування цією земельною ділянкою за попереднім орендарем – фізичною особою, у визначеному законом порядку не припинено.
Обов'язок проведення земельних торгів, при передачі земельної ділянки в оренду новому орендарю, райдержадміністрацією також не було виконано.

З цих підстав Новоград-Волинською місцевою прокуратурою вжито заходів представницького характеру на захист інтересів держави та припинено протиправне використання земель сільськогосподарського призначення.


Прокуратура Житомирської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ