ukenru

ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


12-13 грудня | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

161 га сільськогосподарських земель незаконно надані в оренду - без обов'язкової процедури проведення земельних торгів


Головним управлінням Держземагентства у Полтавській області надано в оренду громадянину 161 га землі для ведення фермерського господарства у Семенівському районі.

Вказаний громадянин вже отримував землі для ведення фермерського господарства, а тому, відповідно до законодавства, міг отримати додаткові земельні ділянки через обов'язкову процедуру проведення земельних торгів.

Зважаючи на виявлені порушення, з метою захисту інтересів держави, прокуратурою направлено позовну заяву до суду з вимогою визнати незаконними та скасувати розпорядження ГУ Держземагентства в Полтавській області та повернути державі 161 га землі.


Прокуратура Полтавської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ