ukenru

ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


12-13 грудня | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Земельні ділянки неправомірно надані у власність 21 громадянину


Встановлено, що у жовтні 2017 року, на підставі проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність, розроблених на підставі підроблених наказів ГУ Держгеокадастру в Хмельницької області, до Державного земельного кадастру внесено відомості про 21 земельну ділянку загальною площею 42 га, що розташовані за межами населених пунктів Староушицької селищної ради Кам’янець-Подільського району.

В подальшому вказані ділянки ГУ Держгеокадастру в області неправомірно надані для ведення особистого селянського господарства у власність 21 громадянину.

Одразу після цього ці землі відчужено на користь юридичної особи.

Аналогічна спроба заволодіти державними землями площею 110 га, розташованими на тій же території, була попереджена відмовою ГУ Держгеокадастру в області у затвердженні проектів землеустрою про передачу в приватну власність 55 земельних ділянок, проекти відведення яких також були розроблені на підставі підроблених наказів.

За вказаними фактами прокуратурою області розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 190, ст. 15, ч. 4 ст. 190 (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах, та замах на його вчинення), ч. ч. 1, 3 ст. 358 (використання підробленого офіційного документа, вчинене повторно) Кримінального кодексу України.

Наразі триває досудове розслідування, проведення якого доручено слідчому управлінню Головного управління Національної поліції в області.


Прокуратура Хмельницької області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ