ukenru

ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


12-13 грудня | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

На лаві підсудних опинилися троє мешканців Дніпра, які шляхом обману заволоділи земельною ділянкою


Направлено до суду обвинувальний акт відносно трьох громадян, які, використовуючи підроблені документи, незаконно одержали право власності на нерухоме майно.

У березні 2018 року вказані громадяни, вступивши у попередню змову, за допомогою підроблених документів незаконно переоформили на себе право власності на земельну ділянку площею близько 0,02 га у місті Дніпрі з недобудованою одноповерховою спорудою вартістю понад 200 тис грн, які належать територіальній громаді міста.

Шляхом обману двоє зі зловмисників також заволоділи квартирою у місті Дніпрі вартістю понад 650 тис грн, що належить громадянці, яка фактично там не проживає. Відносно них направлено до суду обвинувальний акт за скоєння кримінальних правопорушень, передбачених ч.3,4 ст.190, ч.5 ст.27 ч.4 ст.358 КК України (заволодіння правом на чуже майно шляхом обману, вчинене за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах, пособництво у використанні завідомо підробленого документа).

Їх приятеля судитимуть за скоєння злочинів, передбачених ч.3 ст.190 та ч.4 ст.358 КК України.


Прокуратура Дніпропетровської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ