ukenru

ЗЕМЛЯ 2019/2020! Мораторій. Ринок землі. Ризики: агрохолдинги, малі/середні фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви. Інвентаризація. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! (14-15 листопада, КИЇВ). Детальніше...


14-15 листопада, м.Київ. Семінар: "РИНОК ЗЕМЛІ! Хто скупить українські чорноземи? – шляхи, можливості, ризики. ВСІ ЗМІНИ в земельному законодавстві 2019-2020". Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Депутат, який проголосував за виділення земельних ділянок родичам, змушений сплатити штраф


Апостолівським відділом Нікопольської місцевої прокуратури забезпечено участь у розгляді судом 2 протоколів про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, відносно депутата однієї з сільських рад Апостолівського району.

Депутат сільської ради у березні 2019 року на сесії не повідомив про наявність у нього конфлікту інтересів та проголосував за прийняття рішення про виділення земельних ділянок своїй дружині.

Постановою Апостолівського районного суду депутата визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, за ч.1,2 ст.172-7 КУпАП (неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів) та накладено адміністративне стягнення у вигляді 3400 гривень штрафу.


Прокуратура Дніпропетровської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ