ukenru

ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


12-13 грудня | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Вимагають стягнути з підприємства заборгованість з орендної плати у сумі майже 7 млн грн за використання земельних ділянок комунальної власності


Прокуратурою Полтавської області встановлено, що у 2010 році рішенням Новооріхівської сільської ради Лубенського району надано в оренду підприємству земельні ділянки загальною площею понад 38 га для промислового використання.

У подальшому, сільська рада надсилала листи підприємству щодо реєстрації договору оренди у встановленому законодавством порядку та сплати орендної плати за користування землями.

Втім, підприємством договори оренди землі не укладено, їх державну реєстрацію не проведено, хоча фактично підприємство використовувало ці землі.

Таким чином, порушуючи норми чинного законодавства, підприємство використовували землі без оформлення правовстановлюючих документів та не сплачуючи при цьому оренду плату.

Згідно до розрахунку Новооріхівської сільської ради заборгованість з орендної плати склала майже 7 млн грн.

З метою відновлення порушених прав держави у сфері земельних відносин, прокуратурою пред’явлено позов до суду про стягнення на користь сільської ради заборгованості з орендної плати у сумі майже 7 млн грн за користування вказаними землями без правовстановлюючих документів.

 

Прокуратура Полтавської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ