ukenru

11-12 лютого | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

На Одещині навчальним закладам повернули 420 га земель


Органи прокуратури Одещини, відстоюючи інтереси держави у сфері охорони дитинства, звернулися до суду з 10 позовами на суму понад 20 млн грн.

Котовська місцева прокуратура заявила до суду позов про визнання незаконною бездіяльність, оскільки неналежне утримання дитячого майданчику Балтською міською радою потенційно створювало небезпеку для малят.

Наразі позов задоволено, міськраду зобов’язано забезпечити інвентаризацію та паспортизацію об’єкту дитячого дозвілля по вул. Садовій у Балті.

Також прокуратура встановила випадки надання підприємцям земель навчальних закладів усупереч вимогам Закону.

З’ясовано, що фактично ділянки на підставі незаконних угод передавались в оренду комерсантам для вирощування сільськогосподарської продукції, а не для освітніх цілей.

У зв’язку з цим, прокурори звернулися до суду з позовами про визнання таких угод недійсними та повернення земель загальною площею майже 480 га вартістю майже 15 млн грн.

На даний час навчальним закладам вже добровільно повернуто понад 420 га землі.

Так, у червні 2019 року господарським судом задоволено позов Комінтернівської місцевої прокуратури та визнано недійсним договір про обробіток підприємством шкільної землі.

Договірні відносини наразі припинені, а понад 48 га землі вартістю 1,5 млн грн добровільно повернуті школі.


Прокуратура Одеської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ