ukenru

ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


12-13 грудня | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Відсудили для територіальної громади м.Переяслав-Хмельницький незаконно вилучену землю вартістю 4,3 млн грн


Проведеним Переяслав-Хмельницьким відділом Бориспільської місцевої прокуратури вивченням містобудівної документації м. Переяслав - Хмельницький виявлено порушення інтересів громади міста.

Впродовж 1996 року з метою врахування нової концепції територіального розвитку міста Переяслав-Хмельницький на довготривалу перспективу розроблено науково-технічну документацію меж міста, якою внесені зміни та корегування до генерального плану і визначено нову міську межу, яку в період 1997-1998 років було погоджено Київською обласною радою народних депутатів та Верховною Радою України, у зв’язку з чим територію міста збільшено на 597,8 га.

Надалі, міською радою розроблено детальні плани забудови для розміщення садибної житлової забудови в м. Переяслав-Хмельницький. Однак як виявилось згодом, ласий шмат землі площею 1,4 га в існуючих межах міста завдяки ГУ Держземагентства у Київській області безоплатно приватизовано фізичною особою, як землі для ведення особистого селянського господарства.

Вказане призвело до порушення інтересів територіальної громади міста на використання земель комунальної форми власності задля забезпечення мешканців м. Переяслав-Хмельницький потребами у здійсненні комплексної забудови та будівництва житла.

Реагуючи на виявлені порушення, Переяслав-Хмельницьким відділом Бориспільської місцевої прокуратури заявлено позов до суду в інтересах територіальної громади.

За результатами розгляду позовної заяви Переяслав-Хмельницьким міськрайонним судом визнано недійсним наказ ГУ Держземагентства у Київській області та витребувано з чужого незаконного володіння на користь територіальної громади м. Переяслав-Хмельницький земельну ділянку площею 1,4 га вартістю 4,3 млн. грн.


Прокуратура Київської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ