ukenru

ЗЕМЛЯ 2019/2020! Мораторій. Ринок землі. Ризики: агрохолдинги, малі/середні фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви. Інвентаризація. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! (14-15 листопада, КИЇВ). Детальніше...


14-15 листопада, м.Київ. Семінар: "РИНОК ЗЕМЛІ! Хто скупить українські чорноземи? – шляхи, можливості, ризики. ВСІ ЗМІНИ в земельному законодавстві 2019-2020". Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

На Вінниччині державі повернуто земельні ділянки вартістю понад 1 млн грн


З метою захисту інтересів Оратівської селищної ради, у зв’язку з тривалим невиконанням умов договору оренди одним з фермерських підприємств району, місцевою прокуратурою заявлено до Господарського суду Вінницької області позовну заяву про дострокове розірвання договору оренди землі, скасування його державної реєстрації та повернення до комунальної власності селищної ради земельної ділянки площею 0,75 га вартістю майже 900 тис грн.

У Липовецькому районі виявлено факт безпідставного збереження грошових коштів одним з підприємців району, у зв’язку із невиплатою ним орендної плати в розмірі майже 500 тис грн за використання земельної ділянки комунальної власності із земель промисловості площею 3,6 га.

На стягнення заборгованості Немирівською місцевою прокуратурою в інтересах міської ради до Липовецького районного суду направлено позовну заяву про примусове стягнення заборгованої суми та зарахування її до бюджету.

Крім того, в червні 2019 року до Немирівського районного суду місцевою прокуратурою заявлено 4 позови в інтересах сільських рад району про визнання спадщини відумерлою, з яких 3 позови судом уже задоволені. Таким чином, територіальним громадам буде повернуто земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною вартістю понад 1 млн грн.


Прокуратура Вінницької області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ