ukenru

Як і за скільки купити українські чорноземи. Перезавантаження земельних відносин – вільний обіг земель. Агро холдинги, малий та середній фермер – у кожного своя зона ризику. Землі громад-перспективи. Рейдерський гачок. Все на семінарі 19-20 грудня, м.Київ «ЗЕМЕЛЬНЕ ЗАКОНОДАВСТВО 2020» Детальніше...


ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

ОМС не вжили заходів щодо оформлення права власності на земельні ділянки відумерлої спадщини


На Львіщині, Сколівським районним судом з початку 2019 року задоволено три позовні заяви щодо визнання спадщини відумерлою.

Йдеться про земельні ділянки, розташовані на території трьох сільських рад Сколівщини загальною площею 3,46 га вартістю понад 2 млн грн.

Прокуратура вимагала визнану відумерлою спадщину передати у власність територіальним громадам району.

Зазначимо, що прокурор звернувся до суду, оскільки було порушено інтереси держави внаслідок невжиття органами місцевого самоврядування заходів щодо оформлення права власності на ці земельні ділянки, що могло призвести до їх протиправного використання.

Відтак, завдяки зусиллям місцевої прокуратури вказані землі сільськогосподарського призначення повернуто у комунальну власність.


Прокуратура Львівської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ