ukenru

26-27.09.2019р. «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ - 2019! Практика застосування нових правил в питаннях - ОРЕНДИ, СУБоренди землі; - отримання та реєстрації прав на землю; - плати за землю; - операціях з земельними паями. ЗЕМЕЛЬНІ СПОРИ. Ринок землі – які перспективи». Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Зловмисники вкрали у столичної громади земельну ділянку вартістю 10 млн грн


До суду направлені обвинувальні акти відносно двох мешканців міста Києва, які наприкінці 2017 року, використовуючи підроблені документи, заволоділи земельною ділянкою, яка відноситься до комунальної власності, площею 0,7 га та вартістю понад 10 млн грн.

Встановлено, що вказані особи підробили державний акт на право власності на земельну ділянку по вул. Проектній 1 та у подальшому подали вказаний документ до органів реєстрації права власності.

Надалі один з фігурантів передав вказаний державний акт позичальнику в якості забезпечення виконання фінансових зобов’язань.

На даний час обвинувальні акти відносно шахраїв за ч. 4 ст. 190 (шахрайство) та за ч. 4 ст. 358 (підроблення документів) КК України скеровано до суду для розгляду по суті.

Крім того, вирішується питання щодо повернення земельної ділянки столичній громаді заходами представницького характеру. На незаконно відчужене майно накладено арешт.


Прокуратура міста Києва

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ