ukenru

Як і за скільки купити українські чорноземи. Перезавантаження земельних відносин – вільний обіг земель. Агро холдинги, малий та середній фермер – у кожного своя зона ризику. Землі громад-перспективи. Рейдерський гачок. Все на семінарі 19-20 грудня, м.Київ «ЗЕМЕЛЬНЕ ЗАКОНОДАВСТВО 2020» Детальніше...


ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

На Чернігівщині вживають заходів до усунення порушень законодавства у сфері охорони об'єктів природно-заповідного фонду


Прокуратурою Чернігівської області заявлено позов до Грем’яцької сільської ради Новгород-Сіверського району про визнання протиправною бездіяльності та зобов’язання сільську раду відповідно до вимог чинного законодавства забезпечити організацію проведення робіт із винесення меж гідрологічної пам’ятки природи загальнодержавного значення «Мурав’ївська» площею 40 га та закріплення їх в натурі (на місцевості).

Рішенням Шостого апеляційного адміністративного суду від 26.02.2019 позов задоволено.

Прилуцькою місцевою прокуратурою за результатами вивчення стану законності на цьому напрямі заявлено позов в інтересах держави до Смоської сільської ради про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання провести роботи з винесення меж гідрологічного заказника місцевого значення «Заудаївський» площею 1060 га на місцевості, який рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду від 11.02.2019 задоволено у повному обсязі.

Аналогічно рішеннями судів за позовами Прилуцької місцевої прокуратури зобов’язано Охіньківську, Сухополов’янську сільські ради, Малодівицьку та Линовицьку селищні ради вжити заходів щодо організації проведення робіт із винесення меж об’єктів природно-заповідного фонду в натурі (на місцевості) загальною площею понад 2,1 тис га.


Прокуратура Чернігівської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ