ukenru

26-27.09.2019р. «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ - 2019! Практика застосування нових правил в питаннях - ОРЕНДИ, СУБоренди землі; - отримання та реєстрації прав на землю; - плати за землю; - операціях з земельними паями. ЗЕМЕЛЬНІ СПОРИ. Ринок землі – які перспективи». Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Фізичну особу зобов’язано повернути територіальній громаді Чернівців 0,3000 га землі


Забезпечили реальне виконання рішення Садгірського районного суду м.Чернівці від 19.12.2018, відповідно до якого фізичну особу зобов’язано повернути територіальній громаді Чернівців 0,3000 га землі вартістю майже 2,3 млн грн.

В травні 2016 року Чернівецька міська рада передала безоплатно у власність фізичній особі ділянку площею 0,1000 га для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

У цей же час вказаному громадянину надано додатково в оренду вільну від забудови земельну ділянку площею 0,3000 га за тією ж адресою для обслуговування того ж житлового будинку, господарських будівель та споруд, що суперечить вимогам статей 40 та 121 Земельного кодексу України.

Крім цього, встановлено, що при прийнятті органом місцевого самоврядування рішення про надання фізичній особі у користування спірної земельної ділянки, порушено вимоги Генерального плану м.Чернівці та плану зонування території міста, оскільки спірна земельна ділянка розміщена в зоні багатоквартирної та багатоповерхової забудови і не призначена для будівництва та обслуговування індивідуальних житлових будинків.


Прокуратура Чернівецької області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ