ukenru

26-27.09.2019р. «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ - 2019! Практика застосування нових правил в питаннях - ОРЕНДИ, СУБоренди землі; - отримання та реєстрації прав на землю; - плати за землю; - операціях з земельними паями. ЗЕМЕЛЬНІ СПОРИ. Ринок землі – які перспективи». Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Місцевий житель, не маючи будь-яких законних підстав, самовільно зайняв земельну ділянку та засіяв озимою пшеницею


На Миколаївщині рішенням Вознесенського міськрайонного суду задоволено позов керівника Вознесенського місцевої прокуратури щодо повернення самовільно зайнятої земельної ділянки площею 40 га вартістю понад 1,5 млн грн у комунальну власність Прибужанівської об’єднаної територіальної громади Вознесенського району.

Встановлено, що у березні 2019 року місцевий житель, не маючи будь-яких законних підстав, самовільно зайняв земельну ділянку та засіяв озимою пшеницею.

Громадянина притягнуто до адміністративної відповідальності з вимогою звільнити у місячний строк самовільно зайняту земельну ділянку. Однак, незважаючи на це, останній продовжив незаконно використовувати ділянку, що підтверджено відповідними доказами.

Вказане стало підставою для вжиття місцевою прокуратурою заходів представницького характеру шляхом подання до суду позову про звільнення земельної ділянки, який задоволено в повному обсязі


Прокуратура Миколаївської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ