ukenru

Як і за скільки купити українські чорноземи. Перезавантаження земельних відносин – вільний обіг земель. Агро холдинги, малий та середній фермер – у кожного своя зона ризику. Землі громад-перспективи. Рейдерський гачок. Все на семінарі 19-20 грудня, м.Київ «ЗЕМЕЛЬНЕ ЗАКОНОДАВСТВО 2020» Детальніше...


ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Договір оренди землі укладено без проведення нормативної грошової оцінки


У 2012 році між Чорнухинською РДА та приватним підприємцем укладено договір оренди земельної ділянки, яку в подальшому приватним підприємцем передано в суборенду.

Укладення вказаного договору оренди земельної ділянки та передача в суборенду здійснено без дотримання порядку встановленого ст. 16 Закону України «Про оренду землі» та ст. 124 Земельного кодексу України, а відтак з порушенням вимог законодавства.

Зокрема, вказаний договір оренди землі укладено без проведення нормативної грошової оцінки.

Зважаючи на виявлені порушення прокуратурою до суду скеровано позовну заяву про визнання недійсним договору оренди земельної ділянки, припинення договору суборенди та повернення державі земельної ділянки загальною площею 44 га.

 

Прокуратура Полтавської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ