ukenru

26-27.09.2019р. «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ - 2019! Практика застосування нових правил в питаннях - ОРЕНДИ, СУБоренди землі; - отримання та реєстрації прав на землю; - плати за землю; - операціях з земельними паями. ЗЕМЕЛЬНІ СПОРИ. Ринок землі – які перспективи». Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Земельну ділянку передано у власність фізичної особи без розроблення та затвердження проекту відведення земельної ділянки


У 2009 році рішенням сесії органу місцевого самоврядування у приватну власність фізичної особи передано земельну ділянку площею 0,1 га вартістю 650 тис грн за рахунок земель промисловості для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель у центрі м.Пирятин.

Разом з тим, органами прокуратури встановлено, що вказану земельну ділянку передано у власність фізичної особи без розроблення та затвердження проекту відведення земельної ділянки та без погодження санітарно-епідеміологічного органу.

При передачі земельної ділянки у власність було змінено цільове призначення земельної ділянки, яке не відповідає містобудівній документації, а сама спірна земельна ділянка розміщена в межах санітарно-захисної зони, де забороняється будівництво житлових об’єктів, об’єктів соціальної інфраструктури та інших об’єктів, пов’язаних з постійним перебуванням людей.

Зважаючи на вказане, органами прокуратури Полтавської області направлено до суду позовну заяву з вимогою скасувати рішення сесії та зобов’язати фізичну особу повернути територіальній громаді вказану земельну ділянку.


Прокуратура Полтавської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ