ukenru

Як і за скільки купити українські чорноземи. Перезавантаження земельних відносин – вільний обіг земель. Агро холдинги, малий та середній фермер – у кожного своя зона ризику. Землі громад-перспективи. Рейдерський гачок. Все на семінарі 19-20 грудня, м.Київ «ЗЕМЕЛЬНЕ ЗАКОНОДАВСТВО 2020» Детальніше...


ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Державі повернуто земельну ділянку вартістю понад 15 млн грн


Рішенням господарського суду м.Києва від 22.11.2018, залишеним в силі постановою Північного апеляційного господарського суду від 14.05.2019, задоволено позов заступника прокурора Херсонської області до приватного підприємства щодо вилучення та повернення до земель державної власності в особі Херсонської обласної державної адміністрації земельної ділянки площею понад 23 га вартістю понад 15 млн грн, розташованої на території Бургунської сільської ради.

Підставою для звернення прокуратури з позовом до суду в інтересах держави стало надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення державної власності всупереч встановленому та законодавчо визначеному порядку надання земельних ділянок для потреб, пов’язаних з користуванням надрами.

Завдяки принциповій позиції органів прокуратури Херсонської області рішення суду виконано в повному обсязі. Вказану земельну ділянку повернуто державі в особі Херсонської обласної державної адміністрації. До Державного реєстру речових прав на нерухоме майно внесено відповідний запис про припинення права користування цією земельною ділянкою.


Прокуратура Херсонської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ