ukenru

26-27.09.2019р. «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ - 2019! Практика застосування нових правил в питаннях - ОРЕНДИ, СУБоренди землі; - отримання та реєстрації прав на землю; - плати за землю; - операціях з земельними паями. ЗЕМЕЛЬНІ СПОРИ. Ринок землі – які перспективи». Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Суд прийняв рішення про витребування з чужого володіння 49 га земель водного фонду


Поновлено порушені права територіальної громади Козинської селищної ради на землі водного фонду площею майже 49 га.

Підставою звернення до суду стало порушення вимог норм Земельного та Водного кодексів України Обухівською районною державною адміністрацією, яка незаконно розпорядилася земельними ділянками водного фонду.

Так, розпорядженням Обухівської районної державної адміністрації у 2009 році затверджено проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність 27 громадянам для ведення особистого селянського господарства з числа земель водного фонду, які розташовані в межах населеного пункту смт. Козин.

Водночас, як установлено прокуратурою, державна експертиза землевпорядної документації щодо відведення зазначених земель не проводилась.

Суд, розглядаючи позовну заяву, погодився з доводами прокуратури про те, що оспорюване розпорядження Обухівської районної державної адміністрації Київської області прийнято всупереч вимог чинного законодавства, та постановив рішення про витребування з чужого володінні 49 га земель водного фонду та повернення їх територіальній громаді Козинської селищної ради.


Прокуратура Київської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ