ukenru

Як і за скільки купити українські чорноземи. Перезавантаження земельних відносин – вільний обіг земель. Агро холдинги, малий та середній фермер – у кожного своя зона ризику. Землі громад-перспективи. Рейдерський гачок. Все на семінарі 19-20 грудня, м.Київ «ЗЕМЕЛЬНЕ ЗАКОНОДАВСТВО 2020» Детальніше...


ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

В комунальну власність ОТГ повернуто земельні ділянки, які незаконно перебували у користуванні орендарів


У березні 2013 року між Криволуцькою сільською радою та фізичною особою укладено три договори оренди земельних ділянок загальною площею майже 325 га для вирощування сільгоспкультур.

У грудні 2015 року землі передано в суборенду, проте, як встановила прокуратура, вказані правочини укладено неналежною особою, тобто органом місцевого самоврядування м. Лиману та Лиманського району при тому, що виключне право розпоряджатись землею мало Управління Дежгеокадастру в Донецькій області.

З огляду на виявлені порушення вимог земельного законодавства та невжиття міською радою жодних заходів щодо повернення землі громаді, прокуратура звернулась до Краснолиманського міського суду з позовною заявою про скасування незаконно укладених договорів оренди та суборенди землі. Суд з позицією прокуратури погодився, орендар вказані рішення оскаржив, але апеляційна інстанція підтвердила їх законність.

На теперішній час вирішується питання щодо зобов’язання Державної реєстраційної служби скасувати державну реєстрацію права оренди та суборенди зазначених земельних ділянок.


Прокуратура Донецької області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ