ukenru

26-27.09.2019р. «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ - 2019! Практика застосування нових правил в питаннях - ОРЕНДИ, СУБоренди землі; - отримання та реєстрації прав на землю; - плати за землю; - операціях з земельними паями. ЗЕМЕЛЬНІ СПОРИ. Ринок землі – які перспективи». Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Запобігли незаконній забудові особливо цінних земель національного природного парку «Голосіївський»


Органами прокуратури на захист інтересів держави здійснено вступ у справу про визнання недійсним договору оренди земельної ділянки площею 2,7 га, за яким на землях природно-заповідного фонду комерційній структурі дозволено будівництво офісних комплексів із готелями, закладами громадського харчування, приміщеннями торгово-розважального призначення та паркінгами.

В суді прокурором доведено, що оскаржуваний договір укладено Київською міською радою із порушенням норм земельного та природоохоронного законодавства, а забудова земельної ділянки негативно вплине на стан природоохоронних комплексів і унеможливить їх використання за цільовим призначенням.

Завдяки принциповій позиції Генеральної прокуратури України Верховний Суд 14.08.2019 погодився з доводами прокурора та підтвердив недійсність договору оренди, яка була встановлена судом апеляційної інстанції.


Генеральна прокуратура України

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ