ukenru

26-27.09.2019р. «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ - 2019! Практика застосування нових правил в питаннях - ОРЕНДИ, СУБоренди землі; - отримання та реєстрації прав на землю; - плати за землю; - операціях з земельними паями. ЗЕМЕЛЬНІ СПОРИ. Ринок землі – які перспективи». Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

В суді вимагають скасувати незаконні земельні рішення органів місцевого самоврядування


Виявлено факти порушення вимог земельного законодавства під час відведення земельних ділянки лісового фонду на території Застугнянської сільської ради Васильківського району Київської області.

Зокрема, встановлено, що протягом 2005-2007 років на підставі рішень сільської ради трьом громадянам надано безоплатно у власність земельні ділянки площею понад 1 га загальною вартістю понад 600 тис. гривень для ведення особистого селянського господарства та для будівництва на території Застугнянської сільської ради Васильківського району Київської області.

Разом з тим, вказані ділянки розташовані на території земель лісогосподарського призначення, які перебувають в постійному користуванні Державного підприємства «Київське лісове господарство», яке не надавало дозволу на їх вилучення та не змінювало їх цільового призначення.

Києво-Святошинською місцевою прокуратурою пред’явлено дві позовні заяви з вимогами визнати недійсними вищевказані рішення органу місцевого самоврядування та витребувати землю з чужого незаконного володіння на користь держави.


Прокуратура Київської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ