ukenru

11-12 лютого | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Навчальним закладом незаконно передано в оренду земельну ділянку


У квітні 2019 року Немирівською місцевою прокуратурою Вінницької області заявлено господарський позов в інтересах держави в особі ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області та комунального закладу "Новоселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Немирівської районної ради Вінницької області" про визнання недійсним договору виробництва сільськогосподарської продукції від 02.10.2017, укладеного між навчальним закладом та одним з ТОВ, та повернення земельної ділянки.

Встановлено, що укладений договір про спільну діяльність передбачав виробництво ТОВ сільськогосподарської продукції, отримання прибутків від обробки землі та сплату навчальному закладу коштів в розмірі, який є нижчим ніж середньоринковий.

Навчальним закладом фактично передано в оренду земельну ділянку з порушенням законодавства та без погодження з Немирівською районною радою, яка є органом управління майном.

Рішенням Господарського суду Вінницької області позов прокуратури задоволено. Рішення виконано повністю. Повернуто навчальному закладу земельну ділянку площею понад 62,2 га вартістю 1 млн 784 тис грн.


Прокуратура Вінницької області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ