ukenru

12-13 грудня | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Передача в оренду землі відбулася з порушенням вимог Земельного та Лісового кодексів України


В травні 2007 року між Бирюківською сільською радою та господарським товариством укладено договір оренди земельної ділянки для ведення особистого підсобного сільського господарства загальною площею майже 25 га вартістю 6 млн грн, терміном на 20 років.

Передача в оренду вказаної землі відбулася з порушенням вимог Земельного та Лісового кодексів України та з перевищенням наданих повноважень, оскільки ділянка частково розташована на території земель лісогосподарського призначення, які перебувають в постійному користуванні державного підприємства «Білоцерківське лісове господарство», яке згоду на вилучення (припинення) права користування земельною ділянкою не надавало.

Крім того, рішення уповноважених органів державної влади про вилучення цих земель із державного лісового фонду та зміни їх цільового призначення також не приймались.

У зв’язку з цим, Кагарлицькою місцевою прокуратурою до Господарського суду Київської області пред’явлено позов в інтересах держави до Бирюківської сільської ради Рокитнянського району Київської області та господарського товариства про визнання незаконним та скасування рішення зазначеної сільської ради, визнання недійсним договору оренди земельної ділянки.

За результатами розгляду позовної заяви Господарським судом Київської області позовні вимоги місцевої прокуратури задоволено в повному обсязі.


Прокуратура Київської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ