ukenru

11-12 лютого | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Суд скасував ухвалу міськради, яка дозволила фірмі виготовити проєкт землеустрою у історичному ареалі Львова


Визнано протиправною та скасовано ухвалу Львівської міської ради від 20.10.2016 «Про надання ТзОВ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)» на проспекті Свободи, 45 у м.Львові.

31.07.2019, Верховним Судом задоволено касаційну скаргу заступника прокурора області, скасовано постанову Львівського апеляційного адміністративного суду від 18.09.2017, залишено в силі постанову Львівського окружного адміністративного суду від 08.06.2017, якою задоволено позовні вимоги керівника Львівської місцевої прокуратури №1 про визнання протиправною та скасування ухвали органу місцевого самоврядування.

Спірна земельна ділянка розташована у межах території, віднесеної до історичного ареалу м.Львова, на ній є пам’ятка культурної спадщини місцевого значення, а тому належить до земель історико-культурного призначення (ч.1 ст.34 Закону України «Про охорону культурної спадщини»).

Неправомірність ухвали міської ради полягає у тому, що при наданні Товариству дозволу на виготовлення проєкту землеустрою, змінено цільове призначення земельної ділянки із земель історико-культурного призначення на землі житлової та громадської забудови.

При цьому, не враховано, що правовий режим вказаної земельної ділянки визначається фактом знаходження на ній архітектурної пам’ятки.


Прокуратура Львівської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ