ukenru

8-9 ЖОВТНЯ | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ. ВІДКРИТТЯ РИНКУ ЗЕМЛІ. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Нові зміни в земельному законодавстві. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж. АГРОзміни: паї, «шахматка», масиви. Оренда (суборенда). Реєстрація. Всеукраїнська НГО. Плата за землю. Детальніше...


26-27 вересня, КИЇВ: ЗЕМЛЯ! Зміни 2019/2020! Мораторій. Купівля/продаж. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви. Інвентаризація. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Нерозподілені ділянки. Паї.(Анти)Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%! Детальніше...


26-27.09.2019р. «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ - 2019! Практика застосування нових правил в питаннях - ОРЕНДИ, СУБоренди землі; - отримання та реєстрації прав на землю; - плати за землю; - операціях з земельними паями. ЗЕМЕЛЬНІ СПОРИ. Ринок землі – які перспективи». Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Суд скасував ухвалу міськради, яка дозволила фірмі виготовити проєкт землеустрою у історичному ареалі Львова


Визнано протиправною та скасовано ухвалу Львівської міської ради від 20.10.2016 «Про надання ТзОВ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)» на проспекті Свободи, 45 у м.Львові.

31.07.2019, Верховним Судом задоволено касаційну скаргу заступника прокурора області, скасовано постанову Львівського апеляційного адміністративного суду від 18.09.2017, залишено в силі постанову Львівського окружного адміністративного суду від 08.06.2017, якою задоволено позовні вимоги керівника Львівської місцевої прокуратури №1 про визнання протиправною та скасування ухвали органу місцевого самоврядування.

Спірна земельна ділянка розташована у межах території, віднесеної до історичного ареалу м.Львова, на ній є пам’ятка культурної спадщини місцевого значення, а тому належить до земель історико-культурного призначення (ч.1 ст.34 Закону України «Про охорону культурної спадщини»).

Неправомірність ухвали міської ради полягає у тому, що при наданні Товариству дозволу на виготовлення проєкту землеустрою, змінено цільове призначення земельної ділянки із земель історико-культурного призначення на землі житлової та громадської забудови.

При цьому, не враховано, що правовий режим вказаної земельної ділянки визначається фактом знаходження на ній архітектурної пам’ятки.


Прокуратура Львівської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ