ukenru

11-12 лютого | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Орендар ігнорував внесення плати за землю, у зв'язку з чим утворилась заборгованість на суму понад 34 млн грн


У вересні 2013 року Маріупольською міською радою надано суб’єкту господарювання у довгострокову оренду земельну ділянку площею майже 27 га, розташовану на території Бердянської сільської ради Першотравневого району, для розміщення та експлуатації будівель і споруд авіаційного транспорту, експлуатації та обслуговування цілісного майнового комплексу комунального комерційного підприємства «Аеропорт Маріуполь».

Упродовж понад 5 років орендар ігнорував внесення плати за землю, у зв’язку з чим утворилась заборгованість на суму понад 34 млн грн та пеня на майже 21 млн грн.

Прокуратура звернулась в інтересах держави до Господарського суду Донецької області з позовом про розірвання договору на право користування земельною ділянкою вартістю понад 318 млн грн.

Під час судового розгляду орендар погодився із вимогами прокурора та сторони підписали акт приймання-передачі земельної ділянки у зв’язку із достроковим розірванням договору оренди. За заявою прокуратури області провадження у справі судом закрито у зв’язку з добровільним врегулюванням спору.


Прокуратура Донецької області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ