ukenru

11-12 лютого | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

В апеляційному порядку, оскаржили незаконні судові рішення в земельній сфері


Впродовж 2019 року, прокуратурою Вінницької області внесено 24 апеляційні скарги на незаконні рішення районних та міськрайонних суддів, 8 з яких в порядку моніторингу.

Зокрема, виявлено непоодинокі випадки визнання в судовому порядку права власності на земельні частки (паї) в умовних кадастрових гектарах та їх виділення із земель запасу та резерву (поза межами населених пунктів) на користь фізичних осіб.

Так, упродовж серпня, до Вінницького апеляційного суду скеровано 4 апеляційні скарги на незаконні рішення Бершадського, Хмільницького та Немирівського районних судів за позовами фізичних осіб до сільських рад області про визнання за позивачами права на земельні частки (паї) загальною площею 7,5 га.

Водночас, судами першої інстанції, усупереч сталій практиці Верховного Суду, не враховано, що розпорядником земель державної форми власності сільськогосподарського призначення на території Вінницької області є Головне управління Держгеокадастру у Вінницькій області, а не сільські ради.


Прокуратура Вінницької області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ