ukenru

11-12 лютого | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Виконали судове рішення про повернення земель історико-культурного призначення


У листопаді 2018 року Михайлівським судом Запорізької області задоволено позов Енергодарської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Запорізької обласної державної адміністрації, визнано недійсними 2 державні акти на право власності на землю у частині права власності на земельні ділянки, на яких розміщено курганні могильники, загальною площею 0,4336 га, вартістю 11,9 млн. грн.

Одночасно рішенням суду зобов’язано відповідачів земельні ділянки, зайняті курганом, повернути на користь держави в особі Запорізької обласної державної адміністрації.

На підставі акту прийому-передачі у січні поточного року відповідні земельні ділянки громадянами передано державі в особі представника Запорізької обласної державної адміністрації.

Крім того, 29.08.2019 забезпечено державну реєстрацію припинення попереднього права власності на земельні ділянки громадянин за скасованими у частині державними актами. Так, згідно відомостями Державного реєстру речових прав на нерухоме майно за громадянами зареєстровано право власності на земельні ділянки площею, меншою на площу земельних ділянок в 0,4336 га, зайнятих курганами.


Прокуратура Запорізької області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ