ukenru

8-9 ЖОВТНЯ | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ. ВІДКРИТТЯ РИНКУ ЗЕМЛІ. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Нові зміни в земельному законодавстві. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж. АГРОзміни: паї, «шахматка», масиви. Оренда (суборенда). Реєстрація. Всеукраїнська НГО. Плата за землю. Детальніше...


26-27 вересня, КИЇВ: ЗЕМЛЯ! Зміни 2019/2020! Мораторій. Купівля/продаж. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви. Інвентаризація. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Нерозподілені ділянки. Паї.(Анти)Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%! Детальніше...


26-27.09.2019р. «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ - 2019! Практика застосування нових правил в питаннях - ОРЕНДИ, СУБоренди землі; - отримання та реєстрації прав на землю; - плати за землю; - операціях з земельними паями. ЗЕМЕЛЬНІ СПОРИ. Ринок землі – які перспективи». Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

В суді вимагають визнати незаконною оренду землі вартістю майже 55 млн грн


Прокуратура міста Києва у судовому порядку вимагає визнати незаконним та скасувати рішення Київради, на підставі якого приватне товариство отримало земельну ділянку на вул. Євгена Сверстюка вартістю майже 55 млн грн під забудову.

Київською міською радою у порушення вимог земельного законодавства без проведення земельних торгів було прийнято рішення про передачу приватному товариству у довгострокову оренду земельну ділянку площею 0,7 га для будівництва житлового комплексу у Дніпровському районі м.Києва.

З тексту спірного рішення вбачається, що його прийнято у зв’язку з переходом до товариства права власності на нерухоме майно (гараж) загальною площею лише 25 кв.м., яке розташовано на цій ділянці.

Таким чином, товариство отримало в оренду земельну ділянку площею, яка у 280 разів перевищує площу вказаного нерухомого майна.

Зважаючи на викладене столична прокуратура заявила позов до Господарського суду м.Києва та вимагає визнати незаконними та скасувати вказане рішення Київради, а також укладений на його підставі договір оренди.


Прокуратура Києва

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ