ukenru

11-12 лютого | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Арештовано земельні ділянки Міноборони задля попередження їх подальшого незаконного відчуження


Під час слідства, Хмельницький міськрайонний суд наклав арешт на понад 400 земельних ділянок Міноборони, що незаконно відчужені Старокостянтинівською міською радою на користь приватних осіб.

Загальна їх площа на території м.Старокостянтинова становить 90 га.

Впродовж 2017 року службові особи Старокостянтинівської міської ради, зловживаючи своїм службовим становищем, без погодження та попередження КЕВ м. Хмельницький підготували документи та прийняли на сесії незаконне рішення про виготовлення технічної документації та присвоєння кадастрових номерів. Опісля, задля незаконного заволодіння та розтрати земель держвласності, посадовці провели незаконний поділ земельної ділянки, щоб передати їх у приватну власність.

При цьому варто зазначити, що в листопаді 2018 року Господарським судом Хмельницької області підтримано законність позовних вимог КЕВ м. Хмельницький і рішення сесії міськради визнано незаконними та скасовано. Це ж рішення суду залишено без змін в березні 2019 року Північно-Західним апеляційним господарським судом.

Військовою прокуратурою гарнізону і надалі вживатимуться вичерпні заходи для унеможливлення відчуження земельних ділянок оборони.


Військова прокуратура Західного регіону України

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ