ukenru

11-12 лютого | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Голову сільської ради та її спільницю викрито на хабарі


Дніпропетровською місцевою прокуратурою спільно з працівниками УЗЕ в Дніпропетровській області ДЗЕ НПУ та СВ Дніпровського ВП ГУНП в області в рамках кримінального провадження, розпочатого за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч.3 ст.368 КК України) викрито голову сільської ради та її спільницю.

В липні 2019 року до голови однієї з сільських рад області звернувся громадянин з метою отримання в оренду земельної ділянки для розміщення об’єкту торгівлі.

Так, посадовиця ради через посередницю повідомила, що для прийняття позитивного рішення виконавчим комітетом сільської ради про надання у тимчасове платне користування території, чоловікові необхідно надати неправомірну вигоду у розмірі 70 000 гривень.

6 вересня під час одержання першої частини неправомірної вигоди у сумі 35 000 гривень зловмисниць було викрито правоохоронними органами.

Наразі досудове розслідування триває. Вирішується питання щодо повідомлення їм про підозру у скоєнні вказаного злочину та обрання запобіжного заходу.


Прокуратура Дніпропетровської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ