ukenru

24 червня, КИЇВ, РИНОК СГ ЗЕМЛІ! Купівля-продаж. Вартість. Набуття права власності. Як підготуватися? ДОГОВОРИ (Суб)ОРЕНДИ. Зміни 16.7.2020р. Захист орендаря + права оренди. Як не втратити землю? Переважне право. Постійне користування. Поновлення. Пролонгація. Припинення. Розірвання. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Підприємець самовільно зайняв земельну ділянку, на якій розмістив комерційні об'єкти


Рішенням Господарського суду Миколаївської області задоволено позов першого заступника прокурора Миколаївської області, яким зобов’язано підприємця повернути самовільно зайняту земельну ділянку площею майже 1500 кв м вартістю 500 тис грн, розташовану в сквері «Зелений» у м.Миколаєві, і стягнути з нього завдану шкоду у розмірі 54 тис грн.

Підприємець, усупереч вимогам законодавства, за відсутності рішення органу місцевого самоврядування щодо надання земельної ділянки у користування та відповідних угод, самовільно зайняв земельну ділянку, на якій розмістив комерційні об’єкти - літній майданчик та альтанки.

У травні 2019 року з урахуванням бездіяльності посадових осіб Миколаївської міської ради прокуратура звернулась з позовом до суду, який своїм рішенням підтвердив факт самовільного зайняття цієї земельної ділянки та задовольнив позовні вимоги прокурора в повному обсязі.

Відтак, за втручання прокуратури поновлено права територіальної громади м. Миколаєва як власника земельної ділянки на користування та розпорядження нею.


Прокуратура Миколаївської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ