ukenru

24 червня, КИЇВ, РИНОК СГ ЗЕМЛІ! Купівля-продаж. Вартість. Набуття права власності. Як підготуватися? ДОГОВОРИ (Суб)ОРЕНДИ. Зміни 16.7.2020р. Захист орендаря + права оренди. Як не втратити землю? Переважне право. Постійне користування. Поновлення. Пролонгація. Припинення. Розірвання. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Земельну ділянку вартістю 22 млн грн, відчужили на підставі підробленого рішення


Через суд вимагають поновити права територіальної громади міста Києва на земельну ділянку, що розташована на проспекті Героїв Сталінграда. Вартість вказаної земельної ділянки - понад 22 млн грн.

Під час розслідування кримінального провадження, місцевою прокуратурою спільно з СБУ виявлено факт незаконного вибуття вказаної земельної ділянки із власності територіальної громади на підставі підробленого рішення Київради.

Захищаючи інтереси столичної громади, місцева прокуратура звернулась до Оболонського районного суду міста Києва з позовом про визнання правочину недійсним та скасування рішень про державну реєстрацію права власності на спірну ділянку.

Крім того, за процесуального керівництва місцевої прокуратури тривають активні слідчі дії у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом шахрайського заволодіння комунальною власністю з метою притягнення винних осіб до відповідальності.


Прокуратура міста Києва

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ