ukenru

12-13 грудня | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Земельні ділянки рекреаційного призначення площею 2 га повернули Херсонському державному університету


За касаційною скаргою прокуратури Херсонської області постановою Верховного Суду від 16.10.2019 скасовано рішення апеляційного суду Херсонської області та залишено в силі рішення Скадовського районного суду Херсонської області, яким було визнано недійсними договори оренди земельних ділянок рекреаційного призначення загальною площею 2 га, розташованих на узбережжі Чорного моря.

Захист інтересів держави в суді прокурор обґрунтував порушенням вимог земельного законодавства при розпорядженні землями, які знаходились у постійному користуванні Херсонського державного університету.

Раніше суд за позовом прокуратури області скасував рішення, яким Лазурненською селищною радою з перевищенням повноважень спірні земельні ділянки перевели з державної власності до земель запасу територіальної громади.

Реалізовуючи представницьку функцію у вказаній сфері, прокуратура принципово та послідовно здійснює захист майнових прав Херсонського державного університету в судах різних інстанцій.


Прокуратура Херсонської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ