ukenru

24 червня, КИЇВ, РИНОК СГ ЗЕМЛІ! Купівля-продаж. Вартість. Набуття права власності. Як підготуватися? ДОГОВОРИ (Суб)ОРЕНДИ. Зміни 16.7.2020р. Захист орендаря + права оренди. Як не втратити землю? Переважне право. Постійне користування. Поновлення. Пролонгація. Припинення. Розірвання. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Фермерське господарство повернуло земельну ділянку територіальні громаді


Рішенням Господарського суду Дніпропетровської області задоволено позовну заяву Криворізької місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Шевченківської сільської ради до селянського (фермерського) господарства про розірвання договору оренди та повернення земельної ділянки у власність держави.

Між сільською радою та зазначеним фермерським господарством укладено договір оренди земельної ділянки площею близько 4,5 га вартістю майже 3,5 млн грн на території Криворізького району. Встановлено, що вказаний договір було укладено без відповідного рішення про передачу земельних ділянок в оренду за результатами проведення земельних торгів.

Наразі за втручання прокуратури договір оренди скасовано, фермерське господарство повернуло земельну ділянку територіальні громаді.


Пррокуратура Дніпропетровської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ