ukenru

Як і за скільки купити українські чорноземи. Перезавантаження земельних відносин – вільний обіг земель. Агро холдинги, малий та середній фермер – у кожного своя зона ризику. Землі громад-перспективи. Рейдерський гачок. Все на семінарі 19-20 грудня, м.Київ «ЗЕМЕЛЬНЕ ЗАКОНОДАВСТВО 2020» Детальніше...


ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


12-13 грудня | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

В судовому порядку повернули 70 га державної землі


Велика Палата Верховного Суду визнала обгрунтованими доводи прокурора стосовно незаконності набуття фізичною особою права на землю в пільговому порядку.

Встановлено численні порушення вимог законодавства при передачі у 2014 році Головним управлінням Держземагентства у Київській області одному з мешканців Черкаської області в оренду на 49 років земельних ділянок державної власності загальною площею 70 га для ведення фермерської діяльності.

Набувач штучно використав механізм створення фермерського господарства для спрощеного порядку одержання приватними суб’єктами в користування землі державної власності без земельних торгів, землю не обробляв, а таке право передоручив іншій особі.

З метою захисту інтересів держави прокуратура подала позовну заяву. Суди першої та апеляційної інстанцій погодилися з доводами прокурора та визнали недійсними накази Головного управління Держземагентства у Київській області й договори оренди землі, а також зобов’язали орендаря повернути державі землю.

Не погоджуючись із прийнятими рішеннями, орендар подав до суду касаційну скаргу, яку суд залишив без задоволення, а рішення судів попередніх інстанцій без змін.


Генпрокуратура

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ