ukenru

Як і за скільки купити українські чорноземи. Перезавантаження земельних відносин – вільний обіг земель. Агро холдинги, малий та середній фермер – у кожного своя зона ризику. Землі громад-перспективи. Рейдерський гачок. 13-14 лютого «ЗЕМЕЛЬНЕ ЗАКОНОДАВСТВО 2020». Детальніше...


11-12 лютого | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Рішенням господарського суду Житомирської області припинено незаконне користування водним об'єктом


Бердичівською місцевою прокуратурою заявлено позов в інтересах держави в особі Житомирської обласної державної адміністрації та Головного управління Держгеокадастру в області до товариства про припинення права постійного користування ставом площею 116,6 га на території Плосківської сільської ради Ружинського району та зобов’язання повернути його до державної власності.

Рішенням господарського суду Житомирської області від 25.10.2019 позов задоволено у повному обсязі та припинено незаконне користування водним об’єктом, яке здійснювалось протягом тривалого часу.

Йдеться про те, що у грудні 1996 року рішенням сесії Ружинської районної ради передано державному підприємству у постійне користування земельні ділянки водного фонду для риборозведення на промисловій основі, що розташовані на території Ружинського району Плосківської сільської ради, та видано державний акт.

При приватизації державного підприємства у 1999 році до новоствореного сільськогосподарського відкритого акціонерного товариства (СВАТ) не увійшло державне майно – об’єкти, які не підлягають приватизації, зокрема ставки.

Проте СВАТ, в подальшому реорганізоване в товариство з додатковою відповідальністю, дотепер продовжувало протиправно використовувати зазначену земельну ділянку водного фонду на підставі державного акту на право постійного користування земель, який був виданий ще державному підприємству.

З огляду на те, що зазначене товариство є приватним, а не підприємством державної чи комунальної власності, воно не може набути права постійного користування земельною ділянкою, яка перебуває у державній чи комунальній власності без встановлення строку.


Прокуратура Житомирської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ