ukenru

12-13 грудня | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Суд визнав обґрунтованими доводи стосовно незаконності набуття фізичною особою права на землю


Встановлено, що мешканець міста Чернігова, використовуючи свій статус учасника бойових дій, отриманого у зв'язку з участю в антитерористичній операції на Сході України, з порушенням вимог земельного законодавства двічі безоплатно отримав у приватну власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 2 га кожна.

Після отримання земельної ділянки на території Чернігівської області повторне звернення вказаний громадянин подав до Головного управління Держгеокадастру у Київській області, яке не установило факт отримання заявником земельної ділянки у порядку безоплатної приватизації у сусідній області.

У подальшому незаконно отриману земельну ділянку фізичною особою було відчужено у власність суб’єкту господарювання.

Ґрунтовно дослідивши обставини справи, врахувавши принципову позицію та доводи прокурора, господарський суд Київської області задовольнив позов та зобов’язав повернути земельну ділянку сільськогосподарського призначення у державну власність як таку, що незаконно вибула.


Прокуратура Чернігівської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ