ukenru

12-13 грудня | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Наказ Держгеокадастру, яким земельну ділянку площею 2 га передано померлій особі, скасовано


Бобровицьким районним судом задоволено позовну заяву прокуратури області в інтересах держави про визнання недійсним наказу Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області про безоплатну передачу у власність земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 2 га фізичній особі, яка померла майже сім років тому.

Не зважаючи на позицію відповідача - Головного управління Держгеокадастру, який заперечував проти задоволення позову, суд визнав надані прокурором докази та наведені аргументи на підтримку позовних вимог переконливими та прийняв законне, обґрунтоване та вмотивоване рішення на користь інтересів держави.

Також за даним фактом розпочато кримінальне провадження, у ході досудового розслідування якого буде надано правову оцінку діям причетних до цього осіб.

Розслідування здійснюється під процесуальним керівництвом прокуратури області.


Прокуратура Чернігівської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ