ukenru

12-13 грудня | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Скасовано договір про неправомірне використання земельної ділянки вартістю понад 16 млн грн


Постановою Західного апеляційного господарського суду залишено в силі рішення господарського суду Тернопільської області, яким задоволено позов Кременецької місцевої прокуратури в інтересах держави до одного з навчальних закладів та до фізичної особи - підприємця про визнання договору про спільну діяльність недійсним та звільнення земельної ділянки.

Прокуратурою доведено у судах першої та апеляційної інстанції, що навчальним закладом та приватним підприємцем укладено удавану угоду про спільну діяльність, на підставі якої приватного агровиробника допущено до використання земельної ділянки площею понад 83га вартістю понад 16 млн грн.

Оскільки спірні земельні наділи передавалась для навчальних цілей, а фактично використовувалась для вирощування сільськогосподарських культур, судом постановлено визнати угоду нечинною, а ділянку повернути навчальному закладу.


Прокуратура Тернопільської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ