ukenru

12-13 грудня | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

ТОВ не виконало умови договору та має заборгованість за оренду землі


Харківська місцева прокуратура №3 звернулась до господарського суду Харківської області з позовом про стягнення заборгованості по договору оренди землі, його розірвання та повернення ділянки площею 1,1 га, вартість якої понад 56 млн грн.

У 2007 році на підставі рішення Харківської міської ради товариству з обмеженою відповідальністю надали в оренду земельну ділянку в Немишлянському районі м. Харкова для будівництва торгівельно-розважального центру з офісними приміщеннями та гостьовою парковкою.

Згідно умов вказаного договору, у випадку не здачі об’єктів до експлуатації у встановлені строки, а також не отримання дозволів на виконання будівельних робіт, зазначене рішення втрачає чинність і договір оренди землі підлягає розірванню у встановленому законом порядку.

Водночас, до теперішнього часу ТОВ не виконало вказані умови договору та має заборгованість за оренду землі, яка виникла ще у 2016 році.

Вказані дії ТОВ стали підставою для вжиття місцевою прокуратурою заходів представницького характеру. Наразі судом прийнято позовну заяву та відкрито провадження.


Прокуратура Харківської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ