ukenru

12-13 грудня | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Приватне товариство на землях сільськогосподарського призначення облаштувало кар'єр та видобувало бурштин


Коростенською місцевою прокуратурою спільно з Олевським відділенням поліції та Головного управління Націоальної поліції в області, за участю спеціалістів Державної екологічної інспекції Поліського округу, Головного управління Держгеокадастру в області проведено санкціонований обшук у місці ймовірного здійснення товариством з обмеженою відповідальністю незаконного видобування бурштину в Олевському районі.

Обшуком, санкціонованим ухвалою слідчого судді Овруцького районного суду, було охоплено 36 ділянок земель сільськогосподарського призначення загальною площею майже 30 га, що поблизу села Замисловичі.

За результатами обшуку, у місцях здійснення діяльності приватним товариством виявлено та вилучено 20 мішків незаконно видобутого бурштину-сирцю (на мішках зазначено дату видобування 30-31 жовтня 2019р), чорнову та фінансово-господарську документацію, 5 мотопомп, 35 пожежних рукавів, шланги, 6 одиниць спецтехніки, у тому числі 4 екскаватори, які можуть свідчити про ймовірну незаконну діяльність службових осіб товариства.

Товариство з обмеженою відповідальністю на землях із цільовим призначенням для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що поблизу села Замисловичі Олевського району, розробило кар’єр глибиною щонайменше 10 метрів, облаштувало його огорожею та здійснювало можливе незаконне видобування бурштину.

Наразі вирішується питання про накладення арешту на вилучений бурштин-сирець, мотопомпи, техніку та документи, проводяться необхідні слідчі дії.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч.2 ст.15 (замах на злочин), ч.2 ст.240 (порушення встановлених правил використання надр, що створило небезпеку довкіллю, а також незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення) КК України проводить слідчий відділ Овруцького відділення поліції Коростенського ВП ГУНП в області. Процесуальне керівництво здійснює Коростенська місцева прокуратура.


Прокуратура Житомирської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ