ukenru

12-13 грудня | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Підприємство змушене сплатити державі борг у понад 2,2 млн грн за користування земельною ділянкою


Господарський суд Дніпропетровської області своїм рішенням задовольнив позов місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Дніпровської міської ради до товариства з обмеженою відповідальністю про стягнення безпідставно збережених коштів орендної плати у розмірі понад 2,2 млн грн.

Вказане ТОВ на підставі договору купівлі-продажу одержало право власності на нежитлові приміщення загальною площею майже 2 тис кв м у місті Дніпрі, проте належним чином не оформило право користування земельною ділянкою, на якій ці об’єкти розташовані.

Таким чином, підприємство користувалося земельною ділянкою територіальної громади міста безпідставно, без правовстановлюючих документів, що призвело до ненадходження до міського бюджету платежів у вигляді орендної плати за землю на суму понад 2,2 млн грн.

Наразі підприємство змушене сплатити вказані кошти у повному обсязі.


Прокуратура Дніпропетровської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ