ukenru

12-13 грудня | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Територіальній громаді повернуто земельну ділянку вартістю понад 65 млн грн


Рішенням господарського суду Запорізької області задоволено позов Мелітопольської місцевої прокуратури до селищної ради Якимівського району Запорізької області та фермерського господарства про визнання незаконним та скасування рішення сільської ради, визнання недійсним договору оренди земельної ділянки та її повернення.

Так, прокуратурою було встановлено, що однією з сільських рад Якимівського району Запорізької області у порушення вимог земельного законодавства у 2014 році прийнято рішення про надання фізичній особі земельної ділянки площею 55 га та вартістю понад 65 млн грн для створення фермерського господарства.

Таким чином, за результатами розгляду справи, судом підтверджено обґрунтованість доводів прокурора про неправомірне надання в оренду фермерському господарству земельної ділянки поза конкурсною процедурою у порушення конституційного принципу рівності доступу до земельних ресурсів. Земельну ділянку, яка перебувала в незаконному користуванні протягом майже 5 років повернуто територіальній громаді.


Прокуратура Запорізької області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ