ukenru

24 червня, КИЇВ, РИНОК СГ ЗЕМЛІ! Купівля-продаж. Вартість. Набуття права власності. Як підготуватися? ДОГОВОРИ (Суб)ОРЕНДИ. Зміни 16.7.2020р. Захист орендаря + права оренди. Як не втратити землю? Переважне право. Постійне користування. Поновлення. Пролонгація. Припинення. Розірвання. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Державі в особі обласної державної адміністрації повернуто землі промисловості площею 28 га


Господарський суд Вінницької області у вересні 2019 року задовольнив у повному обсязі позов Жмеринської місцевої прокуратури щодо розірвання з одним із товариств з обмеженою відповідальністю договору оренди та повернення земельної ділянки промисловості на території Жмеринського району.

Підставою для звернення до суду стало систематичне невиконання орендарем договірних зобов’язань. Так, всупереч вимогам Закону України "Про оренду землі" товариство з 2017 року ухилялось від сплати орендної плати до бюджету в повному обсязі.

За принципової та обґрунтованої позиції органів прокуратури Вінницької області забезпечено реальне виконання зазначеного рішення суду – державі в особі Вінницької обласної державної адміністрації повернуто землі промисловості площею 28 га та вартістю понад 150 млн гривень.

Робота органів прокуратури Вінниччини щодо реального виконання судових рішень за позовами прокурорів триває.


Прокуратура Вінницької області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ