ukenru

24 червня, КИЇВ, РИНОК СГ ЗЕМЛІ! Купівля-продаж. Вартість. Набуття права власності. Як підготуватися? ДОГОВОРИ (Суб)ОРЕНДИ. Зміни 16.7.2020р. Захист орендаря + права оренди. Як не втратити землю? Переважне право. Постійне користування. Поновлення. Пролонгація. Припинення. Розірвання. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

До господарського суду направлено три позовні заяви про повернення у власність держави с/г земель


Краснокутським відділом Дергачівської місцевої прокуратури направлено до господарського суду області три позовні заяви про повернення у власність держави сільськогосподарських земель.

Місцевий фермер, звертаючись до Головного управління Держгеокадастру в Харківській області із заявою про надання йому в оренду земельних ділянок без проходження процедури земельних торгів, приховав інформацію що вже є власником та керівником сільськогосподарських підприємств, у т.ч. фермерських господарств, видами діяльності яких є вирощування сільськогосподарських культур, та які уже використовують надані їм у користування земельні ділянки.

У зв’язку з чим місцевою прокуратурою до Господарського суду Харківської області подано позовні заяви на загальну суму понад 18 млн. грн. про скасування наказів ГУ Держгеокадастру у Харківській області та визнання недійсними договорів оренди земельних ділянок, і повернення таких земельних ділянок у відання держави.

На даний момент судом винесені ухвали про відкриття проваджень у вказаних справах.


Прокуратура Харківської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ