ukenru

12-13 грудня | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Встановлюють обставини незаконного відчуження трьох земельних ділянок посадовцями Ужгородської міської ради


Здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, щодо зловживання владою або службовим становищем посадовими особами Ужгородської міської ради.

5 листопада 2019 року, співробітниками відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ в Закарпатській області та слідчими територіального управління ДБР у м.Львові проведено ряд санкціонованих обшуків в Ужгородській міській раді та помешканнях ймовірних фігурантів справи.

За версією слідства, один із теперішніх заступників Ужгородського міського голови, з метою незаконного збагачення, будучи депутатом та членом земельної комісії міської ради, у 2014 році оформив на третіх осіб, без їх відома, три земельні ділянки. Загальна площа земель складає 0.3 га.

У подальшому, ці земельні ділянки протиправно передано у розпорядження дружини депутата, яка, в результаті, їх відчужила за 1,2 млн грн.

За результатами обшуків вилучено ряд документів. Триває подальше з’ясування усіх обставин події.


Прокуратура Закарпатської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ