ukenru

8 квітня, Київ | АГРОБІЗНЕС – 2020. ЗЕМЛЯ ТА ПОДАТКИ. Детальніше...


ДОГОВОРИ В АГРО БІЗНЕСІ! Що важливо передбачити? ПОСТАВКА (зерно, СГ продукція ЗЗР та ТМЦ). ЗЕД контракти. Експедиторські послуги. Транспортування. Зберігання зерна на зернових складах. Надання послуг та виконання робіт. Мінімізації ризиків. Розгляд кейсів та судової практики. Захист інтересів. Детальніше...


9-10 квітня, Київ | ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ - 2020. Великі зміни. ДОГОВІР ОРЕНДИ. Переважне право. РИНОК ЗЕМЛІ – як підготуватись. Купівля, продаж, ОРЕНДА(СУБОРЕНДА), постійне користування. РЕЄСТРАЦІЯ. ОПЕРАЦІЇ З ПАЯМИ. Земельні торги. Захист врожаю. ЯК БЛОКУВАТИ ЗАХВАТ БІЗНЕСУ. Плата за землюДетальніше...


ЗЕМЛЯ 2020! Договори - зміни з 16.1.2020р.! РИНОК ЗЕМЛІ. Купівля-продаж. Що зробити ВЖЕ! (Суб)Оренда - як залізобетонно оформити? Як не втратити земельний банк? Реєстрація. ДЗК. Переважне право. АГРО: масиви, обмін, шахматки. Паї. Торги. ЦП. (Анти)Рейдерство. Суди. НГО, плата. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Виявили факт незаконного використання приватним агровиробником земель, наданих у постійне користування дитячо-юнацької спортивної школи


Старокостянтинівська місцева прокуратура виявила факт незаконного використання приватним агровиробником земель, наданих державою у постійне користування дитячо-юнацької спортивної школи.

Між позашкільним навчальним закладом та товариством укладено договір, відповідно до якого у користування суб’єкта господарювання передано земельну ділянку площею 41 га, розташовану в межах м.Старокостянтинів.

Під виглядом цього правочину насправді приховано оренду землі, та у порушення вимог законодавства зазначена земельна ділянка фактично використовувалась товариством для отримання прибутку.

Окрім цього, повноважень розпоряджатись цією землею за відсутності рішення відповідного органу влади та без проведення аукціону дитячо-юнацька спортивна школа не мала.

Реагуючи на виявлені порушення, з метою захисту інтересів держави прокуратура звернулась до суду з вимогами визнати вказаний договір недійсним та звільнити земельну ділянку.

Під час судового розгляду позову відповідачами договірні відносини розірвано і неправомірне використання землі вартістю близько 700 тис грн припинено.


Прокуратура Хмельницької області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ