ukenru

Припинили незаконне користування землями зелених насаджень вартістю понад 28 млн грн


Господарський суд Миколаївської області задовольнив позов прокуратури області та скасував незаконне рішення Миколаївської міської ради, визнав недійсними договори оренди землі площею майже 13 га вартістю понад 28 млн грн із зобов’язанням повернути їх територіальній громаді міста.

Міською радою одному з підприємств передано на умовах оренди земельні ділянки у Корабельному районі міста Миколаєва для розширення та обслуговування морського терміналу, що передбачало забудову наданих ділянок.

Прийняття такого рішення грубо порушує вимоги земельного та містобудівного законодавства, оскільки передані підприємству земельні ділянки розташовані на території зелених насаджень та спортивних споруд, тому повинні використовуватись виключно для розміщення озеленених територій, скверів, стадіонів, фізкультурних майданчиків, спортзалів, басейнів, а не для будівництва об’єктів морського терміналу.

Відтак, завдяки реагуванню прокуратури вказані земельні ділянки підлягають поверненню територіальній громаді, що надасть можливість подальшого їх використання з дотриманням вимог законодавства та за призначенням, визначеним містобудівною документацією міста.


Прокуратура Миколаївської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ