ukenru

Як і за скільки купити українські чорноземи. Перезавантаження земельних відносин – вільний обіг земель. Агро холдинги, малий та середній фермер – у кожного своя зона ризику. Землі громад-перспективи. Рейдерський гачок. Все на семінарі 19-20 грудня, м.Київ «ЗЕМЕЛЬНЕ ЗАКОНОДАВСТВО 2020» Детальніше...


ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


12-13 грудня | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Поновлено майнові права громадян на розпорядження належними їм земельними ділянками площею 144 га


Суд розглянув обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно 31-річного жителя м.Рівне у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.358 КК України (використання завідомо підробленого документу).

У ході слідства слідчими СУ ГУНП в Рівненській області встановлено та доведено в суді, що вказаний громадянин у жовтні 2018 року за грошову винагороду вчинив дії щодо використання завідомо підроблених документів про розірвання договорів оренди земельних ділянок (паїв) на території Здолбунівського району Рівненської області, які перебували в оренді місцевого фермерського господарства та про укладення договорів оренди на ці ж земельні ділянки з товариством з ознаками фіктивності, яке зареєстровано у м.Києві.

Зазначені підробленні документи вказаний громадянин подав для відповідного оформлення до органу державної реєстрації, внаслідок чого права оренди на земельні ділянки загальною площею 144 га, без відома та згоди їх власників було передано в оренду іншому суб’єкту господарювання.

Свою вину чоловік у вчиненні кримінального правопорушення визнав повністю.

За вироком Рівненського міського суду в листопаді 2019 року обвинуваченого визнано винним у скоєному злочині та призначено покарання у виді штрафу у межах санкції ч.4 ст.358 КК України.

У зв’язку із встановленими у ході досудового розслідування фактами порушень вимог законодавства при розірванні та укладенні договорів оренди, права більшості громадян - власників земельних ділянок (паїв) Здолбунівським районним судом уже поновлено в судовому порядку за результатами розгляду цивільної справи за їх колективною позовною заявою.


Прокуратура Рівненської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ