ukenru

ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Орендар заборгував місцевому бюджету понад 210 тис грн. за оренду землі


До Господарського суду Волинської області звернулись з позовом в інтересах держави в особі Поворської сільської ради Ковельського району до сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Заповіт", аби, розірвавши договір оренди землі, повернути державі земельну ділянку площею понад 400 га.

З'ясували, що договір оренди земельної ділянки, яка розташована за межами населених пунктів Поворської сільської ради, було укладено на підставі розпорядження Ковельської районної державної адміністрації від 13 липня 2017 року.

До жовтня 2019 року орендар уже заборгував місцевому бюджету понад 210 тис грн. за оренду цієї землі.

Сільрада, інтересам якої такими діями підприємства завдано значної шкоди, неодноразово зверталася до нього із вимогами про погашення заборгованості, проте сільськогосподарське товариство ці вимоги ігнорувало.

У суді прокурори вимагатимуть розірвання договору оренди задля повернення земельної ділянки державі. Заборгованість зі сплати орендної плати з підприємства уже стягнуто.


Прокуратура Волинської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ